Afgelastingen

Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via SMS ontvangen?
Je krijgt maximaal 5 berichten per week. Één bericht kost 0,25 euro. Je kunt je altijd weer afmelden door ZET AFGELASTING UIT te sms'en.
Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via e-mail ontvangen?
Je kunt je op ieder moment weer afmelden door op de afmelding-link te klikken vanuit een verzonden e-mail notificatie.

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Status Reden
22 jan Hapse Boys JO7-1M - Vitesse'08 JO7-1 Afgelast
22 jan Hapse Boys JO7-1M - Olympia'18 JO7-2JM Afgelast
22 jan SIOL JO7-3 - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
22 jan Volharding JO8-2 - Hapse Boys JO8-2 Afgelast
22 jan Hapse Boys JO8-1JM - Montagnards JO8-1JM Afgelast
22 jan Olympia'18 JO10-1JM - Hapse Boys JO10-1JM Afgelast
22 jan Hapse Boys JO9-1JM - De Zwaluw JO9-1 Afgelast
22 jan Juliana Mill JO12-2 - Hapse Boys JO12-1JM Afgelast
22 jan ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 - JVC Cuijk JO13-4 Afgelast
22 jan ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-1JM - Hapse Boys JO11-1JM Afgelast
29 jan DSV JO8-1JM - Hapse Boys JO8-1JM Afgelast
29 jan Hapse Boys JO7-1M - SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 Afgelast
29 jan Hapse Boys JO7-1M - SV DWSH'18 JO7-1JM Afgelast
29 jan Hapse Boys JO11-1JM - Constantia JO11-2 Afgelast
29 jan Hapse Boys JO8-2 - Heijen JO8-1 Afgelast
29 jan De Zwaluw JO7-2 - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
29 jan DAW Schaijk JO13-2JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 Afgelast
29 jan SJO Vianen Vooruit HBV JO9-1 - Hapse Boys JO9-1JM Afgelast
29 jan Festilent MO13-2 - ST De Zwaluw/Hapse Boys MO13-1 Afgelast
29 jan Hapse Boys JO12-1JM - SJO Vianen Vooruit HBV JO12-1 Afgelast
29 jan ST Constantia/Menos JO15-1 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-2 Afgelast
29 jan ST De Zwaluw/Hapse Boys JO17-1 - Boekel Sport JO17-3 Afgelast
29 jan SJO/VITA JO15-1JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-1 Afgelast
29 jan Venhorst MO15-1 - Hapse Boys MO15-1 Afgelast
29 jan ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-3 - ST Constantia/Menos JO15-2 Afgelast
29 jan ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 - Maliskamp JO19-1 Afgelast
29 jan ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-2 - ST SVEB/Sporting S.T. JO19-1 Afgelast
05 feb Hapse Boys JO7-1M - SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 Afgelast
05 feb Hapse Boys JO7-1M - SV DWSH'18 JO7-1JM Afgelast
05 feb ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO8-3 - Hapse Boys JO8-2 Afgelast
05 feb Hapse Boys JO8-1JM - Olympia'18 JO8-2JM Afgelast
05 feb Hapse Boys JO9-1JM - EGS'20 JO9-2JM Afgelast
05 feb Hapse Boys JO11-1JM - VCA JO11-1 Afgelast
05 feb SIOL JO7-3 - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
05 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys MO13-1 - FCV-Venlo MO13-1 Afgelast
05 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 - Odiliapeel/Braks Gro JO13-1JM Afgelast
05 feb SJO Vianen Vooruit HBV JO10-1 - Hapse Boys JO10-1JM Afgelast
05 feb Hapse Boys JO12-1JM - UDI'19/CSU JO12-4 Afgelast
05 feb ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-2JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-3 Afgelast
05 feb Hapse Boys MO15-1 - Gemert MO15-1 Afgelast
05 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-2 - V.V. Achates JO15-2 Afgelast
05 feb ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-2 Afgelast
05 feb ST Herpinia/OKSV JO19-1JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 Afgelast
05 feb Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO17-1 Afgelast
05 feb Margriet JO15-3 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-1 Afgelast
12 feb Juliana Mill JO9-2 - Hapse Boys JO9-1JM Afgelast
12 feb Hapse Boys JO10-1JM - UDI'19/CSU JO10-2 Afgelast
12 feb Hapse Boys JO8-1JM - V.V. Achates JO8-1JM Afgelast
12 feb Bieslo MO13-2 - ST De Zwaluw/Hapse Boys MO13-1 Afgelast
12 feb Volkel MO15-1 - Hapse Boys MO15-1 Afgelast
12 feb Juliana Mill JO11-2JM - Hapse Boys JO11-1JM Afgelast
12 feb De Zwaluw JO7-2 - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-1 - Odilliapeel/Braks Groep JO15-1JM Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 - EGS'20 JO13-2JM Afgelast
12 feb ST Toxandria/VIOS'38 JO7-2 - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
12 feb Hapse Boys JO7-1M - SIOL JO7-3 Afgelast
12 feb SV DWSH'18 JO12-1JM - Hapse Boys JO12-1JM Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO17-1 - Festilent JO17-2 Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-3 - ST Maasduinen JO15-4JM Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 - Berghem Sport JO19-3 Afgelast
12 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-2 - Wittenhorst JO19-2 Afgelast
12 feb ST Elsendorp/Fiducia JO15-1JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-2 Afgelast
19 feb JVC Cuijk JO8-1 - Hapse Boys JO8-2 Afgelast
19 feb Hapse Boys JO9-1JM - Festilent,JO9-2JM Afgelast
19 feb Hapse Boys JO11-1JM - Olympia'18 JO11-4 Afgelast
19 feb ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO8-2 - Hapse Boys JO8-1JM Afgelast
19 feb ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO10-1 - Hapse Boys JO10-1JM Afgelast
19 feb Hapse Boys JO7-1M - SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 Afgelast
19 feb Vitesse 08 JO17-2JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO17-1 Afgelast
19 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys MO13-1 - ST MDOC MO13-2 Afgelast
19 feb Olympia'18 JO7-2JM - Hapse Boys JO7-1M Afgelast
19 feb Hapse Boys JO7-1M - Vitesse'08 JO7-1 Afgelast
19 feb Hapse Boys JO12-1JM - SIOL JO12-2JM Afgelast
19 feb Gassel JO13-1 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 Afgelast
19 feb DSV JO15-2JM - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-3 Afgelast
19 feb Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-1 Afgelast
19 feb Hapse Boys MO15-1 - WEC MO15-1 Afgelast
19 feb ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-2 - ST Volharding/Sambeek JO15-3 Afgelast
19 feb SJO/VITA JO19-1 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 Afgelast
19 feb Vitesse'08 JO19-1 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-2 Afgelast

Trainingen

Datum Team(s) Reden
Geen afgelastingen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!