De activiteiten van onze voetbalvereniging moeten worden gedraaid met de middelen die we daarvoor beschikbaar hebben. Dat zijn de financiele middelen, die we vergaren uit contributies, sponsoring en dergelijke. Maar het is ook de inzet van onze leden. We kunnen daarbij gelukkig een beroep doen op vele vrijwilligers. Voor de taken die daarna niet zijn ingevuld, doen we een beroep op onze leden en voor onze jeugdleden op hun ouders/verzorgers. De ouders/verzorgers die niet structureel actief zijn als jeugdleid(st)ers of -train(st)ers, bestuurs- of commissielid en dergeljike moeten 1 of 2 keer per voetbalseizoen gedurende een dagdeel op de wesdtrijdzaterdagen onze kantine bemannen. We hanteren daarvoor een
schema. Daarnaast worden de ouders door de begeleiding van het team waarin hun kind speelt ingezet voor het vervoer van het team naar uitedstrijden, het wassen van de kleding, als (assistent-)scheidsrechter en dergelijke.
Tot slot komt je natuurlijk je kinderen aanmoedigen en ondersteunen tijdens de wedstrijden die ze spelen en tijdens alle andere verenigingsactiviteiten.